ANASAYFA BİREYSEL TERAPİ BİLİNÇALTI RESİM ANALİZİ GRUP TERAPİLERİ AİLE SEMİNERLERİ AİLE DANIŞMANLIĞI
Ümit Hakan BOZKURT Davranış Bilimci - NPL Uzmanı
Ümit Hakan BOZKURT Davranış Bilimci - NPL Uzmanı

ÜMİT HAKAN BOZKURT 

Etkili İletişim,Kurumsal Motivasyon ve NLP Uzmanı-Davranış Bilimci Newport Amerikan Üniversitesi Davranış Bilimleri lisans ve psikoloji yüksek lisans mezunudur. NLP kurucularından Dr. Waytt Woodsmall’dan Trainer ünvanı alan Hakan Bozkurt, 16 yıldır eğitim vermektedir.

Profesyonel iş hayatına 1990 yılında TRT-1′de yayımlanan “Çiçekler Açmak İster” dizisinde profesyonel oyuncu olarak başladı. Profesyonel iş yaşamı boyunca çeşitli özel tiyatrolar…da oyunculuk, yönetmenlik ve eğitimcilik yaptı. TRT spikerleri ile birlikte fonetik-diksiyon eğitimleri verdi. Üstün Zekalılar Okulu’nda ve Yüzyıl Işıl Okullarında, drama ve beden dili dersleri verdi. Profesyonel eğitimci olarak THY, IDO, TCDD, İETT, Alarko Holding, Coca-Cola, Şekerbank, Anadolubank, Temsa, Ülker Deta Teknik, Siemens Akademi, İzocam, L’oreal Matrix, Vepa Kozmetik, Büyük Kulüp gibi çok sayıda kurum ve firmaya “İletişim ve Motivasyon”, “Diksiyon, Beden Dili ve Hitabet”, “Görgü Kuralları ve Beden Dili” eğitimleri verdi.

Kendisinin yazıp yönettiği 2.5 saatlik “Hayatın Silgisi Yok” başlıklı eğitim tabanlı hüzünlü güldürüyü personel motivasyonun artırılması amacıyla yapılan şirket toplantılarında ve şirketlerin önemli günlerinde sunmaktadır. Profesyonel çalışmalarının yanında Darülaceze ve itfaiye çalışanlarına; zabıta, konduktör, taksi şoförü, çöpçü gibi meslek gruplarına, Bayrampaşa Cezaevindeki çocuk mahkumlara, körlere ve engellilere; “motivasyon ve kendine güven” seminerlerini vererek sosyal sorumluluk projelerine destek verdi